кафедра управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

          

29 жовтня 2010 року к.і.н, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Нестуля Світлана Іванівна заснувала клуб “Лідер”

          

ТРЕНІНГ «НОВЕ МИСЛЕННЯ У БІЗНЕСІ» ВІД КЛУБУ «ЛІДЕР»

17 жовтня 2012 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося перше у цьому навчальному році засідання  клубу «Лідер», який гостинно відкрив свої двері для всіх, хто прагне здобувати нові знання, реалізовувати власні ідеї, змістовно проводити вільний час у колі своїх однодумців та розвивати свої організаційні здібності і лідерські якості, які неодмінно знадобляться кожному студенту у його майбутній професійній діяльності.

На початку засідання з привітальним словом до присутніх звернулася Нестуля Світлана Іванівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, засновник і незмінний керівник студентського клубу «Лідер».

Весь захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.

Студенти із великим задоволенням брали участь у виконанні різноманітних тренінгових завдань, які запропонував їм Роман Широких, студент третього курсу напряму підготовки «Управління персоналом і економіка праці».

Під час тренінгу «Нове мислення у бізнесі» кожен присутній мав змогу ознайомитися з історією життєвого успіху таких відомих особистостей, як Лі Якокка, Стів Джобс, Білл Гейтс, Соітіро Хонда, Наталія Нетовкіна (президент компанії «Zarina Group S.A.», засновник бренду «Ювелірний Дім Zarina», випускниця нашого університету).

Повчальні історії та мудрі вислови великих людей минулого і сучасності, зрештою, змусили студентів ще раз замислитися над своїм власним життям і переглянути плани на майбутнє.

Наприкінці тренінгу неабиякий інтерес у всіх присутніх викликала гра «Колесо життя», під час якої студенти навчилися правильно розподіляти свої сили, життєву енергію і час.

30 жовтня 2012 р. у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулося чергове засідання клубу «Лідер», учасники якого продовжили вивчення теми «Нове мислення в бізнесі».

Студенти, які зібралися цього дня в аудиторії 519, самостійно сформулювали основні правила роботи під час тренінгу, поділилися своїми ідеями і побажаннями щодо подальшої роботи клубу із його засновником і керівником – Нестулею Світланою Іванівною, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри управління персоналом і економіки праці.

Перед тим, як розпочати виконувати тренінгові вправиза концепцією Колін Тернер «Секрети нового мислення в бізнесі», модератор тренінгу Роман Широких запропонував усім присутнім об’єднатися у п’ять команд.

Кожна команда отримала певне завдання, яке потрібно було обов’язково вирішити і представити одержаний результат на розгляд аудиторії.

Під час такого креативного змагання студенти мали змогу продемонструвати свої найкращі особисті, професійні, організаторські і ділові якості.

Учасники першої команди, розглянувши можливі переваги і недоліки SWOT-аналізу, зрештою, переконали усіх присутніх у тому, що у бізнесі не варто постійно думати про проблеми. Потрібно навчитися визначати свої сильні сторони.

Друга команда презентувала переваги методу SOM-аналізу у сучасному бізнесі. З огляду на те, що цей метод посилює продуктивність мислення, учасники команди зробили висновок про те, що після визначення сильних сторін необхідно максимально сконцентрувати увагу на їхньому розвитку.

Третя команда презентувала важливість ідеї «Знайти своє покликання».

Учасники четвертої команди ознайомили всіх присутніх з правилами правильного розподілу своєї енергії.

П’ята команда довела, що потрібно бути наполегливим у досягненні своєї мети, якою б вона не була.

Підсумком тренінгу було обговорення того, що організаційне лідерство починається із персонального лідерства. Для того, щоби повести за собою оптимістично налаштованих послідовників,  лідеру самому варто бути оптимістом, адже «двері, що ведуть до успіху відкриваються всередину, а не ззовні».

За традицією, наприкінці зустрічі всі учасники клубу «Лідер» мали змогу вільно поспілкуватися між собою на актуальні теми, що їх цікавлять, за чашкою чаю чи кави.

          

Бізнес-етикет від клубу «Лідер»

20 грудня 2011 року відбулося чергове засідання студентського клубу «Лідер», присвячене надзвичайно цікавій та актуальній темі «Бізнес-етикет».

На заході були присутні не лише студенти різних спеціальностей ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», але й молоді викладачі.

Із привітальним словом перед учасниками тренінгу виступила к.і.н., доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, керівник клубу «Лідер» Нестуля Світлана Іванівна.

Завдяки змістовній мультимедійній презентації студентки 4 курсу спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» Катерини Нікозять всі присутні дізналися чимало корисної та цікавої інформації про етику, етикет, етичні норми, види етикету та бізнес-етикет.

З метою перевірки рівня засвоєння цих знань кожен учасник тренінгу мав змогу взяти безпосередню участь у ділових іграх, які підготували та провели члени ради клубу, студенти 4 курсу нашого університету.

Так, зокрема, перший тренінг мав назву «Як бути? Як би Ви вчинили?». Експертом у ньому виступив Олександр Ступак, який запропонував кожній команді уявити себе у певній життєвій ситуації, для вирішення якої необхідно було пригадати загальновідомі правила етикету. Ділова гра супроводжувалася відповідними поясненнями, тематичними слайдами, тому учасники клубу «Лідер» мали змогу поглибити власні знання з основ етики та удосконалити практичні навички ділового мовлення.

Другий тренінг, спрямований на концентрацію уваги учасників клубу «Лідер» та розвиток їх логічного мислення, провів Дмитро Білоград. Його «Релакс від Дмитра» викликав неабиякий інтерес у присутніх, які гуртом намагалися знайти відповідь на підготовлені Дмитром головоломки.

Третій, фінальний тренінг «Корпоративний етикет», підготувала та провела Катерина Нікозять. Студентка запропонувала кожній групі учасників, використовуючи власну фантазію та запропонований набір канцелярського приладдя, зробити власноруч новорічний подарунок для шефа, підготувати вбрання на новорічне свято для бізнесмена та бізнес-леді, чи самостійно скласти тост, який можна проголосити під час новорічного корпоративу.

Під час виконання запропонованих завдань в аудиторії панувала святкова і творча атмосфера.

Чергове засідання клубу «Лідер», яке було проведено напередодні новорічних свят,  закінчилось новорічними привітаннями та словами вдячності за гарно проведений час, приємні враження, нові знайомства та нові знання.  

Запрошуємо всіх членів клубу «Лідер» і всіх бажаючих
на наші наступні тренінги,
адже кожен має право на самореалізацію!

          

Клуб “Лідер” зустрічає 2010 рік

До новорічного зібрання активісти клубу готувалися по–особливому. Клубісти не тільки займалися суспільно-корисними речами, а й відпочили в дружньому колективі. Свої таланти показали учасники клубу, привітавши своїми номерами присутніх. Яскравим спалахом свого вбрання зачарував присутніх дует “Шахерезада”, своїми мініатюрами підняли настрій квнщики. А щоб ніхто не нудьгував, була організована гра в “Брейн-ринг”. Всі отримали заохочувальні подарунки від організатора та мами клубу Світлани Іванівни Нестулі. Свято закінчилося солодким столом і гарним настроєм в усіх присутніх.

          

Піар та реклама – незамінні технології сьогодення

Члени клубу “Лідер” зібралися в рідних стінах нашого університету. Але від цього зібрання не стало менш цікавим.

Склад учасників був дещо розширеним. В якості гостей були присутні: працівники рекламного агентства та активні  студенти. Вони прочитали міні-лекції про піар.

Учасників поділили на три команди. Кожній треба було придумати концепцію піару університету, рекламу спеціальностям, факультетам. Можна було вносити свої пропозиції щодо покращення іміджу університету у Полтаві та в Україні загалом.

Ставилося питання, як донести інформацію про ВНЗ в усі куточки нашої країни.

Студенти проявили себе з найкращого боку – вони показали не тільки що можна зробити позитивного для нашого вузу, але й вказали на недоліки в його роботі.

Друга команда найбільш творчо поставилася до завдання, знявши ролик про університет, за що і виборола перше місце.

Жюрі  на чолі з ректором університету Нестулею Олексієм Олексійовичем зацікавилося ідеями студентів і деякі з них “взяли на олівець”.

          

Виїзне засідання клубу “Лідер”

В таборі “Зміна”, що в Нових Санжарах  відбулися чергові збори клубу “Лідер”.

Студенти та викладачі кафедри “УПЕП” Нестуля Світлана Іванівна та Боровиков Олександр Володимирович змогли гарно провести час, наповнитися новими враженнями, поїсти смачної каші, та прийняти участь у тренінгу, який блискуче провів активіст клубу та студент факультету  “Економіки та менеджменту” Володимир Мась.

“Робота в команді” - ось така актуальна тема лунала  у стінах одного з корпусів табору.

Учасники проявили неабияку ерудицію, щоб впоратися з поставленим складним завданням, метою якого було довести аудиторії, що перед ними “6”, а не “9” чи навпаки.

Молодь була переповнена креативними ідеями, як намалювати схему “Колектив”.

На всі завдання  швидко знаходилася оригінальна та влучна відповідь.

Найактивніших учасників клубу нагородили гарними подарунками, які ще довго нагадуватимуть про теплі і лагідні травневі дні у Нових Санжарах.

          

30 листопада 2010 року відбулось чергове засідання клубу «Лідер», що вже другий рік діє на кафедрі управління персоналом та економіки праці.

Засідання проходило у вигляді тренінгу на тему «Створи свою команду».

Традиційно, можливість проявити свої лідерські здібності надається студентам.

Цього разу тренінг разом з куратором клубу Нестулею С.І. готували студентки 5 курсу товарознавчо-комерційного факультету Світлана Діхтярьова, Антоніна Левченко, які продемонстрували цікаву презентацію про команду, принципи формування команд та командної роботи.

Були проведені рольові ігри. Особливу зацікавленість учасники тренінгу виявили до гри «Подарунок шефу».

Креативність проявили члени команд у рольовій грі «З незручним клієнтом».

Засідання клубу «Лідер» відбувалося як завжди весело, творчо, зі студентським запалом та ентузіазмом.