кафедра управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

Інформація для здобувачів вищої освіти

          

Графік надання консультацій НПП кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії та ліквідації академічної заборгованості здобувачами вищої освіти на 2023-2024 н. р.

П. І. Б.

Дні тижня

Час

Кабінет

Костишина Т. А.

Субота
Середа

10.00-16.00
11.00-12.00

538б

Тужилкіна О. В.

Понеділок
Четвер

10.00-11.00
10.00-11.00

538

Шаповалов В. О.

Вівторок
П’ятниця

14.00-15.00
14.00-15.00

538

Степанова Л. В.

Вівторок
Середа

10.00-11.00
10.00-11.00

онлайн
lara.stepanowa@gmail.com

Рудич Л. В.

Понеділок
П’ятниця

11.00-12.00
11.00-12.00

онлайн
lesiaryduch2016@gmail.com

Стефанюк О. П.

Середа
Четвер

14.00-15.00
14.00-15.00

316

Стеценко В. В.

Вівторок
Субота

10:00-11:00
10:00-11:00

538

Архів

          

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Академічна мобільність відноситься до можливостей учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, викладачів, науковців та інших працівників освітніх установ) для здобуття освіти, проведення досліджень або стажування. Це може включати програми обміну студентами, міжнародні стажування, участь у конференціях та семінарах, а також співпрацю між університетами для реалізації спільних проектів. ПУЕТ надає широкі можливості для реалізації цього права учасникам шляхом участі у програмах внутрішньої та міжнародної мобільності.

Положення про академічну мобільність здобувачів вищої освіти

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових творчих) досягнень. Більш детально про популяризацію принципів академічної доброчесності у ПУЕТ можна дізнатися за наступними посиланнями:

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

Неформальна освіта відкриває широкі можливості для навчання та розвитку поза формальними навчальними установами, такими як школи чи університети. Це включає в себе різноманітні форми навчання, такі як курси, майстер-класи, семінари, воркшопи, та інші формати, які дозволяють людям вдосконалювати свої навички, вивчати нові предмети та розвивати себе як особистість. Неформальна освіта відкриває безліч можливостей для навчання та розвитку, дозволяючи людям працювати над своїм особистим та професійним зростанням у відповідності до їхніх інтересів та потреб. Більш детально про можливості неформальної освіти за наступним посиланням:

Неформальна освіта у ПУЕТ

ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

Запобігання та виявлення корупції в освіті є важливим завданням для забезпечення чесного та ефективного навчального процесу. З цією метою у ПУЕТ розроблено та впроваджено механізми протидії неправомірним діям посадових осіб та співробітників університету. Деталі за наступним посиланням:

Запобігання та виявлення корупції

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

З метою покращення психологічної підтримки учасників освітнього процесу в Полтавському університеті економіки і торгівлі створено психологічну службу. Психологічна служба націлена на: виявлення та створення сприятливих психологічних умов для повноцінного особистісного розвитку студентів, їх самореалізації та психологічного благополуччя; здійснення психологічного супроводу адаптації першокурсників до умов освітнього процесу в закладі вищої освіти; формування психологічної культури всіх учасників освітнього процесу, забезпечення належного рівня їх соціально-комунікативної компетентності; запобігання насильству та конфліктів серед здобувачів освіти; попередження та профілактику професійного вигорання педагогічних працівників. Деталі за наступним посиланням:

Психологічна підтримка в ПУЕТ

ЕТИКА ТА УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ

Створення атмосфери взаємоповаги та відкритого спілкування, позитивної корпоративної культури, що сприяє співпраці та підтримці між учасниками освітнього процесу – це ключові напрями для створення здорового та продуктивного навчального середовища. Деталі за наступним посиланням:

Етика та управління конфліктами у ПУЕТ

          

МІЖНАРОДНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ УПЕПЕТ

  1.  Мобільність студентів у рамках програми ERASMUS+
  2. Програма академічних обмінів Турецької Республіки MEVLANA
  3. Програми стажування та проходження навчально-виробничої практики за кордоном.

1. Мобільність студентів у рамках програми ERASMUS+.

ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. У рамках Програми ЄС ERASMUS + за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність для ПУЕТ відкриті можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності.

За програмою  ERASMUS+ KA1 ПУЕТ співпрацює та проводить обміни студентами та викладачами з такими європейськими університетами-партнерами:

Угорщина:

  • Будапештський Університет Метрополітан
  • Університет прикладних наук імені Яноша Кадолані

Республіка Польща:

  • Університет Вістула
  • Повісланський коледж у Квідзині
  • Університеті безпеки в Познані
  • Вища державна професійна школа у Тарнові
  • Школа економіки в Катовіце
  • Державний університет прикладних наук у м. Ломжа

Латвійська Республіка:

  • Відземський університет прикладних наук
  • Вища школа менеджменту інформаційних систем

Литовська Республіка:

  • Утенівська колегія/ Університет прикладних наук
  • Державний коледж Шяуляй

Королівство Іспанія:

  • Університет Гранади
  • Громадський інтегрований центр професійної підготовки Валлє Ельда

Італійська Республіка:

  • Університет м. Фоджа
  • Римський університет Сапієнца

Республіка Хорватія:

  • Бізнес-школа PAR

Грецька Республіка:

  • Технологічний освітній інститут Криту

Чеська Республіка:

  • Академія Бізнесу і Вища Професійна школа в Валашске-Мезиржичи

Турецька Республіка:

  • Університет Мардін Артуклу

Республіка Словенія:

  •  Школа бізнесу у Любляні

 2. Програма академічних обмінів Турецької Республіки MEVLANA.

Програма академічних обмінів Турецької Республіки MEVLANA націлена на обмін студентами між ПУЕТ та закладами вищої освіти Турецької Республіки. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного (мінімум) чи двох (максимум) семестрів. Студенти не сплачують жодних внесків у приймаючому закладі під час програми. Дисципліни, що вивчаються студентом у приймаючому закладі, у разі попереднього погодження в рамках навчальної угоди, перезараховуються у його рідному університеті.

За програмою академічних обмінів MEVLANA ПУЕТ співпрацює з такими ЗВО-партнери Турецької Республіки:

  • Університет імені Аднана Мендереса;
  • Університет Хаджеттепе;
  • Ізмірський університет демократії;
  • Науково-технічний університет у м. Адана;
  • Університет прикладних наук Сакарья.

3. Програми стажування та проходження навчально-виробничої практики за кордоном.

Літня та зимова програми стажування у Федеративній Республіці Німеччина в рамках програми ZAV1/ZAV2 від Німецького федерального агентства зайнятості.

Літня та зимова програми стажування у Республіці Болгарія (готельно-ресторанні комплекси курортів Албена, Сонячний берег, Золоті піски, Приморско, Св. Костянтин і Олена, Пампорово, Банско, Поморіє, Варна, Софія).

Літня програма стажування у Турецькій Республіці (мережі готелів «Delphin Hotels & Resorts» та «Papillon Hotels Resorts & SPA»).